OnlineTrieda.sk - Ako to funnguje

Ponúka možnosť vytvoriť vzdelavaciu webovú stránku pre Váš vyučovací predmet úplne zadarmo. Webovú stránku Vám vytvoríme, nastavíme a umiestnime na internet úplne zadarmo. Prevratnosť spočíva v tom, že obsah si vytvárate, aktualizujete sami.

Základné informácie

Chceme Vám predstaviť nový, moderný rozmer vzdelávania, ktorý obohatí každú vyučovaciu hodinu, spríjemní domácu prípravu žiakov/študentov do školy.

Nové možnosti

OnlineTrieda.sk ponúka možnosť vytvoriť webovú stránku pre Váš vyučovací predmet úplne zadarmo. Webovú stránku Vám vytvoríme, nastavíme a umiestnime na internet úplne zadarmo. Prevratnosť spočíva v tom, že obsah si vytvárate, aktualizujete sami. Nevnucujeme preddefinované príklady, texty, prezentácie... ktoré len obmedzujú. Na webovú stránku umiestnite to, čo považujete za vhodné (články, referáty, prezentácie, novinky, príklady, videá, obrázky).

Nepotrebujete skúsenosti s tvorbou webových stránok

Stránku Vám vytvoríme, nastavíme a umiestnime na náš server. Administrácia Vašej webovej stránky, prebieha cez jednoduché internetové rozhranie.

Vaša vzdelávacia webová stránka zadarmo

OnlineTrieda.sk funguje vďaka dobrovoľným prispievateľom, hlavnému sponzorovi Inet.sk a skupine dobrovoľníkov, ktorí nepodmieňujú svoju prácu v OnlineTriede odmenou.
Ak sa Vám táto webová služba páči, môžete nás aj Vy podporiť (Po kliknutí tu.)

Ponúkame

Webový priestor (Webhosting) pre spustenie Vašej webovej stránky:

Priestor 200 MB, FTP účet, MySQL databázu

Doménu 3. rádu v tvare www.VasPredmet.OnlineTrieda.sk

(Napr. www.chemia.onlinetrieda.sk ; www.matematika.onlinetrieda.sk )

Prednahratú webovú stránku, ktorá obsahuje:

-Jednoduchú administráciu.
-Systém pre písanie noviniek, článkov a referátov.
-Systém na vkladanie matematických, fyzikálnych, chemických a iných príkladov.
-Systém na vkladanie prezentácií.
-Systém na vkladanie pokusov.
-Video galériu.
-Obrázkovú galériu.
-Systém, ktorý dovoľuje návštevníkom komentovať a hodnotiť obsah.
Viac informácii o webovom systéme, po kliknutí tu.

Technickú podporu:

Keď sa vyskytne problém, s ktorým si nebudete vedieť poradiť, stačí nám napísať. Technická podpora na OnlineTriede je riešená formou live (živej) komunikácie s operátorom.

Čo má byť obsahom?

Každá webová stránka musí byť zameraná na vzdelávanie, a nesmie byť použitá na komerčné účely.
Obsahom má byť jeden konkrétny vyučovací predmet (matematika, chémia ...) ktorý má napomôcť žiakom/študentom vo vzdelávaní. Žiaci/študenti tak získajú možnosť študovať on-line, Vami prezentované materiály – on-line poznámky, prezentácie, príklady, referáty, video ukážky, obrázkovú galériu ...

Využitie

Jednoduché inovatívne vzdelávanie v škole prostredníctvom PC a dataprojektora - prezentácie preberaného učiva, názorné videoukážky pokusov, on-line poznámky, odborné články a novinky, inšpiratívne nápady učiteľov.

Prečo jednoduché?

Nepotrebujete komplikované a drahé e-learning systémy. Stačí pripojiť pc alebo notebook k dataprojektoru, spustiť Vašu webovú stránku a moderné vzdelávanie sa môže začať.

Domáce vzdelávanie žiakov hravou formou, získavanie a testovanie vedomostí.

Ako na to

Prvým a najdôležitejším krokom je rozhodnúť sa či chcete vlastnú vzdelávaciu stránku pre Váš predmet, alebo sa chcete pridať k už zaregistrovanej vzdelávacej webovej stránke. Pre každý predmet v danej kategórii (základná škola 1.stupeň, základná škola 2.stupeň, stredná škola ) môže byť vytvorená iba jedná vzdelávacia webová stránka.

Ak predmet ešte v danej kategórii neexistuje môžete si ho zaregistrovať, týmto spôsobom: prejdete do hornej časti stránky, zvolíte Registrácia, prečítate si podmienky použitia, vypíšete všetky políčka a kliknete Registrovať. Vzdelávacia stránka bude vytvorená a nastavená, podľa Vašich predstav do 24 hodín od registrácie.

Ak vzdelávacia webová stránka v danej kategórii už existuje, je možne požiadať o spoluprácu na vzdelávacej webovej stránke. Je však potrebné vypísať tento formulár (Prejsť na formulár).

Online Predmety

Technická podpora

LiveZilla Live Help

Podporte nás

Podporte nás

Hlavný partner

Inet.sk

Copyright © 2010-2011 Aurel Šprlák